fbpx Performance marketing | Marketingi Instituut

Performance marketing

Sissejuhatus

Performance marketing on uus turunduse haru, mis tagab tõhususe erinevates e-kanalites. Performance marketingi täpsel juhtimisel saavutatakse tulemus juba 30-60 päevaga. 

Performance marketing on üks moodul Turunduskommunikatsiooni programmist.

Sihtgrupp
  • turundusjuhid, kellel on kuni paariaastane töökogemus;
  • turundusspetsialistid suuremates ettevõtetes.
Läbitavad teemad
  • Performance marketingi alused;
  • Performance marketingi tulemuste analüüs;
  • Performance marketingi süsteemi loomine ettevõttes.
Koolituse läbinu suhtub

internetiturundusse kui investeeringusse.

Koolituse läbinu teab
  • Mis on performance marketing?
  • Missugused on performance marketing põhialused?
  • Missugune on performance marketingi töömetoodika?
  • Kuidas analüüsida performance marketingi tulemusi?
Koolituse läbinu oskab

analüüsida performance marketingi kampaania tulemusi.

Koolitusmeetodid

Koolituspäev (4 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ja koolitaja tagasisidet. Koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com on koolitusmaterjalid iseseisvaks läbitöötamiseks. Koolituse maht kokku koos iseseisva tööga on 12 akadeemilist tundi.

Koolituse lõpetaja, kes osaleb ainult koolituspäeval, saab selle kinnituseks tõendi. 

Koolitaja

Matis Metsala töötab rahvusvahelises digitaalmeedia ettevõttes Adform, Balti müügidirektorina. Varasemalt töötas Matis HTTPool Balticsi Eesti maajuhina, mis omab ka Balti riikides Twitteri ja LinkedIn’i sotsiaalvõrgustike reklaamimüügi eksklusiivõigust. Matis on töötanud turunduse ja turunduskommunikatsiooni alal alates 1996. aastast, olnud Delfi käivitanud meeskonna liikmena Eesti veebireklaami turu sünni juures, olnud nii agentuuri, meediakanali kui kliendi positsioonis. Viimased kümmekond aastat toimetanud ka koolitaja, konsultandi ja nõustajana turundusküsimustes. Vabal ajal kirjutab ja esitab muusikat ja tegeleb audioproduktsiooniga.

Koolitustingimused

Marketingi Instituudi koolitus toimub ruumis, mis vastab tervisekaitse nõuetele. Koolitust toetab e-õppe keskkond aadressil https://marketingiinstituut.talentlms.com.

Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on Marketingi Instituudil õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega.

Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta.

Koolituste hind

Koolituse hind 165€ + km sisaldab koolituspäeva läbiviimist, koolitusmaterjale koolituskeskkonnas https://marketingiinstituut.talentlms.com, koolituspäeval kohvipausi ja tõendit koolituse läbimise eest.

Koolituste toimumise ajad
5. november 2020 a. Performance marketing