fbpx Efektiivsus tarneahelas ja vastutustundlik ettevõtlus | Marketingi Instituut

Efektiivsus tarneahelas ja vastutustundlik ettevõtlus

Sissejuhatus

Tarneahelajuhi arenguprogrammi viimane moodul võtab kokku eelneva. Tutvustamisele tulevad erinevad efektiivsuse tööriistad. Samuti räägitakse jatkusuutlikust ja vastutustundlikust ettevõtlusest

Sihtrühm - kellele on neid teadmisi vaja?

Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikud kui ka tootmisjuhte.

Läbitavad teemad
  • Miks maksab Eestis toit rohkem kui mõnes teises isegi kõrgema elatustasemega riigis?
  • Meil on ruumi oma tööd efektiivsemalt teha.
  • Räägime LEAN mõttelaadist ja väga praktilistest tööriistades ja meetoditest.
  • Arutame kuidas kvaliteedikontroll ja kvaliteedi tagamine aitavad tõsta efektiivsust.
  • Mees ja naine teevad sama tööd, sama hästi. Miks palk on erinev?
  • Kas ma pean tööle võtma puudega inimese?
  • Kas minu turunduskampaania ei riiva mõnda sihtgruppi?
  • Maailmas sorteeritakse 2% tekkinud prügist.
Koolituse läbinu teab

miks on vaja tõsta ettevõtte siseste ja väliste tarneahelate protsesside efektiivsust, kuidas seda teha ja kuidas selle juures olla jatkusuutlik, eetiline ja keskkonnasõbralik

Koolitaja

Janek Popell

PROLOG Tarneahela akadeemia eestvedaja.

Janekil on pikaajaline ja rahvusvaheline töökogemus tarneahelate juhtimise vallas. Lisaks tegeleb ta tarneahela ja majandusega seotud ainete lugemisega Eesti ülikoolides. Edasiviivaks jõuks peab Janek elukestvat õpet ja uudishimu.

LinkedIN

Koolitusmeetod

Koolituspäev (8 AT) sisaldab teoreetilist sissejuhatust teemasse, iseseisvaid- ja grupiharjutusi ning arutelusid ning koolitaja tagasisidet. Koolituspäev sisaldab samuti ettevõtete külastusi ning ärisimulatsioone.

Koolituse lõpetaja, kes osaleb kõigil koolituspäevadel, saab selle kinnituseks tõendi, kus on märgitud läbitud moodulid ja akadeemiliste tundide koguarv.

Koolituse lõpetaja, kes osaleb kõigil koolituspäevadel, saab selle kinnituseks tõendi, kus on märgitud läbitud moodulid ja akadeemiliste tundide koguarv.

Koolitustingimused

Koolitused toimuvad ruumides, mis vastab tervisekaitse nõuetele. Koolitusmaterjalid on saadaval. Koolitused toimuvad alati olenemata osalejate arvust. Erakorraliselt on õigus muuta koolituse aega vastavalt kokkuleppele õppijatega. Lisainfo õppetöö korralduse ja kvaliteedi tagamise kohta. 

Koolituste toimumise ajad
Koolituste hind

Koolituse hind on 575€ + km