Kontakt

Marketingi Instituudi kontor ja koolitusruum asuvad aadressil Peterburi tee 2F, 11415 Tallinn, Ülemiste Ärimaja.

Vaata kaardilt.

Külalistel on võimalik parkida tasuta 1 tund, juhul kui parkimise algusaeg on fikseeritud parkimiskellaga. Pikema parkimise puhul (näiteks koolitused või nõupidamised) tellime oma külalistele elektroonilise parkimisloa auto registreerimismärgi alusel.

Vaata, kuidas saab kohale ühistranspordiga.

Üldtelefon: +372 668 4770

E-post: mi [ät] mi.ee

Koduleht: www.mi.ee

Juriidiline nimi: Turundusproff OÜ

Reg nr.: 10342428

KMKR: EE100670220

 

Töötajate kontaktid:

Anu-Mall Naarits, tegevjuht, 507 9441, anu [ät] turundusproff.ee

Aivi Tinnus, müügi- ja kliendisuhete juht, 5688 6008, aivi.tinnus [ät] mi.ee

Piret Randveer, projektijuht, 5667 1642, piret.randveer [ät] mi.ee

Karla Oder, projekti tehniline assistent, 5629 1004, karla.oder [ät] mi.ee

Eve Hermat, projektijuhi assistent, 5620 8801, eve.hermat [ät] mi.ee

Merit Pärnpuu, projektijuht, 5629 1005, merit.parnpuu [ät] mi.ee

Monika Aan, müügiassistent, 5685 3799, monika.aan [ät] mi.ee

Aneth Tinnus, projektijuhi assistent, 5629 1004, aneth.tinnus [ät] mi.ee 

 

Koolitusload:

6452HTM - Turundus ja müük, ettevõtlus, logistika

6887HTM - Ekspordi müügijuhi arengukoolitus

Perioodil 11.06. 2010 kuni 03.06.2011 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi koolitusprojekt „Kliendihalduse tõhustamine“ OÜ Turundusproff, toetussumma oli 958,67 eurot. Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest. Suur tänu EAS-ile meeldiva koostöö eest!

  

 
 

Oleme tänulikud meie headele partneritele: